24 Şubat 2020 - Pazartesi / 02:04
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Amasya Radyo Elmasına Tekrar Kavuştu

Amasya, Radyo Elma’ya sekiz aydan sonra tekrar kavuştu. 98.4 frekansından 1998 yılından beri, yerel bazda yayın yapmakta olan adeta Amasya’nın vazgeçi..
Bu haber 12 yıl önce eklenmiş

Amasya, Radyo Elma’ya sekiz aydan sonra tekrar kavuştu. 98.4 frekansından 1998 yılından beri, yerel bazda yayın yapmakta olan adeta Amasya’nın vazgeçilmezi olmuş Radyo Elma sekiz aylık bir ayrılıktan sonra yeni ve profesyonel kadrosuyla gönüllere taht kurmak için tekrar yola çıktı.

 

Radyo Elma Genel Müdürü M. Bülent Karahocagil yaptığı açıklamada “Tek amacımız, artık sesli yayıncılıkta radyoyu sadece bir istek kutusu olmaktan çıkartıp, kültür, tarih, eğitim ve Amasya’nın tanıtıldığı, Türkçe’mizin daha güzel kullanıldığı bir radyo haline getirmektir” dedi.

 

Radyo Elma Genel Yayın Koordinatörü Yağız Sefa Kamsız, Amasyalının Radyo Elma ve yayınlarını unutmadığını, Radyo Elma’nın yeni cihaz, personel ve ciddi bir yayın akışıyla yoluna devam edeceğini belirtti.

 

Kamsız açıklamasında, “Bizim farkımız bol müzik, sayılı ve kaliteli programcılarımızla siz sevgili dinleyicilerimize kaliteli programlar yapmak, hoşça vakit geçirmenizi sağlamak yanında Amasya ve bölgesi ile ilgili doğru haberleri anında aktarmak olacaktır” dedi.

 

Radyo Elma’nın yayın ağını genişlettiğini, Amasya merkez olmak üzere Radyo Elma’nın artık Merzifon, Suluova,  Göynücek, Gümüşhacıköy, Mecitözü (Çorum), Osmancık (Çorum), Havza (Samsun)  ve köylerinde de kaliteli bir şekilde dinleneceğini ifade etti.

 

Yağız Sefa Kamsız açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Genel Yayın Koordinatörlüğünü yaptığım bu güzel radyoda tüm kesimleri kucaklamayı ilke edindik. Amacımız kaliteyi müzikle programlarla tüm dinleyicilerimize sunmak, dinleyicilerimizle iç içe olup onların görüş ve düşünceleri doğrultusunda hareket etmek en önemlisi karşılıklı radyo-dinleyici arasındaki çizgiyi geniş tutmaktır. Her zamanki sloganımızla “Amasya’nın özü, gülen yüzü, net sözü” olmak için yola çıktık. Her zaman yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ediyor, kulağınızın ve yüreğinizin bizimle olmasını temenni ediyoruz” dedi.

 

Aynı zamanda Radyo Elma internet ortamında da  www.amasyahaber.net -     www.amasyahaber.net adreslerinden dinlenebilmektedir.

 

Radyo Elma Yayın Akışı: 08:00-10:00 arası Türk Halk Müziği  Islak Ezgiler  Programı, 10:00-12:00 arası Yağız’la Uğur Böceği, 12:00-14:00 arası Serbest Yayın Kuşağı,14:00-17:00 arası Asi Karizmatik Candaş, 17:00-18:00 arası HİT MİX ,18:00-21:00 arası Yağız’la Zamanı Geldi (İstek ve Paylaşım Programı), 21:00-22:00 arası Slow  Pop Saati ,22:00-24:00 Bülent’le Gecenin Akışı , 24:00-08:00 Serbest Yayın Kuşağı.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Online Müslümanlar..  
  İl Güvenlik ve Asayiş Toplantısı Gerçekleşti..  
  Funda Varol, Gazi Celal Çelebi ve Ailesini Zi..  
  Afet Müdahale Planı Bilgilendirmesi Yapıldı..  
  Fırat Yılmaz Çakıroğlu Amasya'da Anıldı..  
  Samsun Valisi Kaymak’tan Ziyaret..  
  İş Mutabakatı İmzalandı..  
  Başkan Vekili İnce, Yemin Törenine Katıldı..  
  ATSO’dan Resmi Temaslar..  
  Suluova HYBRM’den Depremzedelere Yardım..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.