21 Ekim 2018 - Pazar / 06:16
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Terör belası ya bitecek ya bitecektir

MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; Türkiye bağımsız bir ülkedir, hiç kimseni..
Bu haber 11 ay önce eklenmiş

MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; Türkiye bağımsız bir ülkedir, hiç kimsenin ve hiç bir ülkenin de bunu değiştirmeye gücü yetmeyecektir. Ülkemiz  zorlu dönemlerden geçerek, tehlikeli durumları bir bir aşarak  varlık ve birlik mücadelesini sürdürmektedir.

Ülkemiz üzerinde hain emelleri olan bu eller her çirkinlikten medet ummuşlardır. MHP üzerinde korkunç oyunlar tezgahlanmıştır. Bu oyunun senaristleri bellidir. MHP'yi karalamak için komut alanlar 2 yıllık süre zarfında gerçek yüzlerini fazlasıyla göstermişlerdir. Türkiye, sinsi bir siyasi tasarımın pençesine düşmüştür. Her zaman olduğu gibi doğru söyledik, doğruyu savunduk. MHP olarak tutarlı davrandık, Türkiye'nin hükümetsiz kalmaması için elimizden geleni yaptık.

İşimize bakacağız, yolumuza devam edeceğiz. Biz Türk milletinin umut ufku, MHP'yiz.

Partimiz üzerinde hesap yapan, davasına sırt dönmüş isimler hiç zaman kaybetmeden harekete geçtiler. Aslında hedef Türkiye'ydi. Aslında hedefin tam ortasında Türk milleti vardı. MHP'yi içten içe çürütmek için aldıkları talimatlara harfiyen uydular. Kimliğimizi kullanıp anılarımıza sığınıp şahsiyetimize nifak kurşunu sıktılar. Türk milleti olup biteni görmektedir.

Birazda son günlerde haddi olmadan Muhterem Genel Başkanımıza dil uzatan şahıstan bahsetmek isterim ;

Aytun Çıray... ip genel sekreteri..

Siyasi geçmişine bakıldığında zikzaklarla dolu ,siyasi istikrarı olmayan ,bir sıfat kazanabilmek için parti parti gezen bir zat ; ideolojisi bulunmayan, sorsan memleket sevdası diyen ama sevdadan çok koltuk siyaseti yapan sağcı mı yoksa solcumu olduğu bilinmeyen aslında soyundukları yerde giyinemeyenlerin birleştiği türkçülük naraları atıp tutanların, bugün türkçü bir parti değiliz denen yerde isimlerinin altına sadece sıfat yazdırmak derdinde olduklarını gördük. Şimdi tıpkı genel başkanı gibi siyaseti sadece koltuk olan ip genel sekreteri, ideolojisinden ve inandığı davadan zerre ödün vermeyen Genel başkanıma söz söylemeye hakkın da yok haddinde. Arkanızdaki sizleri kuran elleri ve sizlerin ne kadar çıkarcı ve güvensiz  olduğunuzu  göremeyenlere yazık. Tarih sizi yazdığı günü değil, sildiği günü altın harflerle yazacaktır.

Ülkemiz üzerinde oyunlar oynayan bu işbirlikçilerine karşı mücadelemiz ,hep korku olacaktır. Tek bir ses tek bir nefes olacağız. Bizim gönlümüzde herkese yer vardır. Yüreğimiz herkesi kucaklamaya yetecektir. Milliyetçilik varsa umut vardır. MHP olarak bütün meselelerin üstesinden geliriz.

Biz , 29 Ekim şuuruyla dünyaya bakacağız. Tam bağımsız bir şekilde sonuna kadar yaşayacağız. Gerekirse kıran kırana istikbalimizi son nefesine kadar savunacağız. Bu kahramanlık şuuru ölmedi, milli vicdanlarda yaşıyor ve yaşatılıyor.

Bizi köksüzlükten kurtaran sahip olduğumuz tarih şuurudur. Tarih şuuruna çok ihtiyacımız vardır.  Türk demek adalet demektir. Türk demek vicdan demektir.

Avrupa tedirgin ve korku içindedir. Avrupa 'nın hemen hemen her ülkesinde kopmalar ve sıkıntılar vardır. Yeni dünya düzeni teorisi tersine dönmüş, yeni dünya düzensizliği şekline bürünmüştür.

Barzani küstahca ve insanlığa sığmayan ısrarının bedelini ağır ödemeye başlamıştır. Görev süresi 1 Kasım'da dolmuştur. ABD ise bu durumdan memnun olduğunu açıklamıştır. Barzani'nin defteri çoktan dürülmüş, işi bitmiş, fişi çekilmiştir.

Irak Türkmenlerinin tarihi haklarının savunulması son derece  hassas ve önemli konuların başında gelmektedir.

Caydırıcı olduğumuz kadar saygın olmalı, saygı görmeliyiz. Türkiye'nin dostluğu kucaklanmalı, düşmanlığından da korkulmalıdır.

İdlib'de Türk askeri üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirmektedir.  Terör belası ya bitecek ya bitecektir. Türk askerinde aşılmaz iman vardır.

Muhterem Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli'nin söylediği gibi ;

Elbette Kandil Dağı'nın doruğunda al bayrağımızı nazlı nazlı dalgalandırmanın vakti de gelmiştir. Türkiye çok yoğun beka mücadelesi verirken elbetteki her türlü mücadelesini verecektir. Buna hiçbir güç engel olamayacaktır.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Amasya’da Muhtarlar Günü kutlandı..  
  Jandarma vatandaşın emniyet ve güvenliği için..  
  Özdemir: Muhtarlık toplumsal hayatımızın yapı..  
  Amasya’da deprem..  
  Genç Kızılay “Umut Işığı” projesini hayata ge..  
  İŞKUR istihdam alanında bir dizi projeyi haya..  
  Muhtarlardan Vali Varol’a ziyaret..  
  Köy ziyaretleri devam ediyor..  
  Orgeneral Çetin’den şehit ailesine taziye mek..  
  Amasya'da ORKÖY 105 aileye kredi desteği verd..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.