17 Aralık 2018 - Pazartesi / 13:55
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Ünek, mazbatasını aldı

Tek hedefimiz var, bir oy daha fazla almak..
Bu haber 10 ay önce eklenmiş

Tek hedefimiz var, bir oy daha fazla almak

28.01.2018 Pazar günü düzenlenen AK Parti  İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Mehmet Ünek ve yeni yönetimi mazbatalarını aldı. Mazbatasını almak üzere Amasya Adliyesi’ne gelen Mehmet Ünek ve Yönetim Kurulu üyelerini, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Gençlik Kolları İl Başkanı Ali İhsan Zobu ve partililer yalnız bırakmadı.

Mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir ilin il Başkanlığını yapmanın hayatındaki en önemli görevlerden birisi olduğunu söyleyerek, “Yaklaşık 3,5 yıldır İl Başkanı olarak görev yapmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımızın Genel Başkanımızın liderliğinde bir ilin il başkanlığını yapmak 50 yıllık hayatımda ki en önemli görevlerden birisidir. Öncelikle bu kutlu yolda Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Başbakanımız, Genel Başkan vekilimiz, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımız, İl ve Bölge Koordinatörlerimiz, Milletvekillerim, Amasya Milletvekillerimi çok değerli Naci hocam, çok değerli Haluk İpek ağabeyim, tabiî ki bu yola çıktığımdan beri beni hiç yalnız bırakmayan çok değerli Belediye Başkanım, yol arkadaşım, değerli ağabeyim, onların yine teşvikiyle böyle zor bir göreve devam etme kararı aldık. Öncelikle bahsetmiş olduğum, ismini söylediğim arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu kutlu yolda bana çok destek oldular” dedi.

2019 yılında yapılacak olan mahalli idareler ve genel seçimlerde başarılı olacaklarından en ufak bir şüphesinin dahi olmadığını söyleyen AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Önümüzde zor bir süreç var. İnşallah bu zor süreçte hep beraber birlik ve beraberlik ruhu içerisinde 2019 yılının Mart ve Kasım aylarında yapacağımız seçimleri kazanacağımızdan en ufak bir şüphem yok. Tüm arkadaşlarımızla beraber bu kutlu yolda beraber yürüyeceğiz. Niyetimiz halis, düşüncelerimiz halis, inançlıyız ve çok enerjiğiz” dedi.

Geçen 3,5 yıllık senenin özellikle son altı ayında çok ciddi testlerden geçildiğini de söyleyen İl Başkanı Mehmet Ünek, “Değerli belediye başkanımla birlikte çok ciddi testlerden geçtik. Teşkilatlarımızdaki bir çok arkadaşımız burada önemli sınavlar verdik. Allah’ıma şükürler olsun ki bu sınavları başarıyla geçtik.  Tek derdimiz var bir oy daha fazla almak. Bu kutlu davada Sayın Cumhurbaşkanımızın önderlik ettiği bu davada bir oy nasıl fazla alırız hep bunun düşüncesi içerisinde oldu. Arkamızdan attılar, tuzaklar kurdular. Ama biz hiçbirine aldırmadık. Hep beraber yolumuza devam ettik. Şuanda arkamızdan atan, konuşan arkadaşların hepsini kucaklıyoruz ve bundan sonrada kucaklayacağız.  Teşkilat olmak, seçim kazanmak kolay değil. Biz önemli bir partiyiz. 15 yıldır yaptığımız icraatlarla davamızı ortaya koyduk. Belediye Başkanım, ağabeyim Cafer Özdemir olmak üzere, milletvekillerimize, teşkilatımızın her bir ferdine teşekkür ediyorum. Hepinizle birlikte 2019 seçimini birlikte el ele vererek kazanacağız” dedi. Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  “Açık Kapı” başvuru noktaları açıldı..  
  Gaziler Gururumuzdur..  
  İşletme Müdürlükleri 2018 yılı son değerlendi..  
  Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu toplantı..  
  İl Müftüsü’nden 4-6 Yaş Kur’an Kurslarına ziy..  
  50 Milyonluk yatırım için imzalar atıldı..  
  İl Müftüsü: Hz. Mevlana’yı rahmetle yâd ediyo..  
  Eski Çeltek kömür sahasında ağaçlandırma yapa..  
  Kilitli parke taşı tesisine ses yalıtımı yapı..  
  Güneş, Engelsiz Yaşam Parkını ziyaret etti..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.