20 Şubat 2019 - Çarçamba / 19:30
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

M. Levent Karahocagil’den basın açıklaması

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı M. Levent Karahocagil, 10.05.2018 Perşembe günü bir basın toplantısı gerçekleştirdi...
Bu haber 9 ay önce eklenmiş

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı M. Levent Karahocagil, 10.05.2018 Perşembe günü bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı M. Levent Karahocagil konuşmasında; Amasyalı kardeşlerimi ve ilimizin gözü kulağı siz değerli basın mensuplarını en kalbi duygu ile sevgi saygı muhabbetle, dostluk ve kardeşlikle selamlıyor, hepimize hayırlı bir gün diliyorum.

Ben, Mustafa Levent Karahocagil, ömrünü Amasya'da geçirmiş,35 yılını Amasya siyasetine vermiş ve yine 38 yıllık esnafım. Ticaret yaptığım sürece siyasetinde içinde oldum. Ak Parti'mizin, Amasya il Teşkilat tabelasının 2001 yılında ilk asılışından bugüne kadar, tüm kademelerinde hiçbir görevden kaçınmamış biri olarak, siyaseti hep Allah rızası için, ülkem için, milletim için, gelecek nesiller için yapma gayretinde oldum. "Görev istenmez verilir." düsturu ile büyüdüm. Ülkesi uğruna, ilkesi uğruna, ili-ilçesi uğruna hep neferliğe aday olan bu kardeşiniz şimdi yine Allah rızası için, sizlerin oluru ve desteği ile Milletvekili aday adaylığına talip. Kendimi hem AK Parti teşkilatının, hem de il merkezinin adayı olarak görüyorum. Bu talebimin oluşmasında kendi irademin dışında, halkımızın teşkilat içinden ve il merkezinden kardeşlerimin, aday adayı olmamı istemeleri olmuştur. Ayrıca ilimizde bulunan sivil toplum örgütleri, resmi ve sivil kurum ve kuruluşların yarım asra dayanan dostane yaklaşımları, ilimizdeki kanaat önderlerinin tarafıma layık gördükleri içten muhabbet, Amasya merkez, ilçe, belde ve 350 köyünü karış karış taramış bir kişi olarak, on binlerce Ak Parti sevdalısı ile oluşturduğumuz kardeşlik bağlan ve teşkilat mensubu binlerce AK dostumun rızalıklarıyla aday adaylığı kararını aldım. Milletvekilliğini istemekteki amacım, insanlarımızın karnı tok, sağlıklı, eğitimli, huzurlu olması, Amasyalı hemşerilerimizin insanca yaşayabilecekleri bir hayat standardına kavuşturulmaları, yarınlarından emin, devletine birbirine kendilerine güvenen bireyler haline getirilmeleri, çabamın özü ve siyasetteki varlık sebebim olacaktır.

Zorlaştıran değil, kolaylaştıran.. iten değil, kucaklayan... Bölen değil birleştiren... Haklı güçsüzleri haksız güçlülere karşı koruyan olacağım. 3Kasım 2002’de "hiç bir şey eskisi gibi olmayacak" dedik, bugün her şey ortada. Halkımız, milletimiz gözleri ile görüyor, elleri ile tutuyor, ayaklar ile yapılanlarda yürüyorlar. Biz "yaptık" diyeceğiz, Biz "yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" diyeceğiz 16 yıldır yürüdüğümüz yol bizi yolun sonuna değil başına getirmiştir, "durmak yok yola devam" diyorum. Rabbim hakkımda hayırlı olacaksa, ilime, ilçelerime, belde ve köylerime hizmet edebilmeyi nasip edecekse adaylığı da nasip etsin.

Hayır dualarınız ile sevgi ve saygılar sunarım...Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Kadim Kentin Yeni Kültür Rotası: Sofular..  
  31 Mart Gecesi Zaferi Birlikte Kutlayacağız..  
  Bakan Ersoy, Amasya Müzelerini Ziyaret Etti..  
  Telefonla veya Mesajla Para Talep Edenlere İt..  
  Başkan Özdemir ve AK Parti Teşkilatından Neza..  
  Umreye gidenleri dualarla uğurladık..  
  Bakan Ersoy, Turizm Sektörü Temsilcileri ile ..  
  534 Yıllık Cami Yeniden İbadete Açıldı..  
  Kültür ve Turizm Bakanı Valiliği Ziyaret Etti..  
  Bakan Ersoy’dan Belediye Başkanlığına Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.