20 Şubat 2019 - Çarçamba / 18:04
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Uğraş Bizim Zafer Allah’ın

MHP İl Genel Meclis Üyesi Mesut ÜNAL yaptığı açıklamada şunları söyledi; Türk insanı olarak, o kadar adil, yürekli ve vatanını, bayrağını..
Bu haber 9 ay önce eklenmiş

MHP İl Genel Meclis Üyesi Mesut ÜNAL yaptığı açıklamada şunları söyledi; Türk insanı olarak, o kadar adil, yürekli ve vatanını, bayrağını, Allah, peygamber ve dinini çok seven kişileriz ki hiçbir şey bize bunlardan daha önemli başka bir şey olmadığını göstermemiştir. Evet, bu konuda ne düşündüğümüzü açık yürekli olduğumuzu dostlarımız kadar, herkes, tüm düşmanlarımızda çok açık bir şekilde bilmelidir. Zaten bize düşmanlıkları vatan, bayrak, devlet, Allah, Hz. Muhammed, İslam dediğimiz için bize düşmandırlar.

Ve herkes aklına kazısın ki Lider Bahçeli'nin dediği gibi "Millet Türk'tür, devlet Türk'tür, vatan Türk'tür, bayrak Türk'tür. Ne mutlu Türküm diyene sözü şeref nişanemiz, varlık ve birlik yeminimizdir." Yeminimize ömrümüz boyunca sadık kaldık ve kalacağız. Ülkücülüğü kendine kimlik yapanlar vatan, bayrak, millet uğruna Allah'ın inayetiyle can vermişler, şehit olmuşlardır.

Bu vatan ve bayrak için her daim meydandaydık, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'yla üniversite koridorlarında can verdik. Devlete kurşun sıkanların, devleti düşman ilan edenlerin karşılarındaydık. Türk'tük, bu vatanda ve kardeş coğrafyalarda Türk olarak yaşamaya yeminliydik. Ve hala kim ne derse desin öyle yaşıyoruz.

Başbuğdan aldığımız "Ülkücü MHP'de olur." tembihi ile ve hiçbir zaman unutmayarak hep doğru olanı yaşayıp yaşatarak, memleketin dikenli yollarında her türlü tuzağa kanmadan, aldırmadan Rahmetli Türkeş'in açtığı yolda Lider Devlet Bahçeli'nin yanında Türk Milliyetçileri olarak yürümeye devam edeceğiz. Türkiye için kurulan tuzakları görerek, üstümüze düşeni çekinmeden yaparak, gerekirse Türkiye uğrunda can vererek amaçlarımızdan asla bir şey kaybetmeyerek var olacağımızı buradan herkese ilan ediyorum.

Biz okul koridorlarında, bahçelerinde, sokaklarda, evlerde, yollarda her yerde bizim için hain tuzaklar kuran orak çekiç uğruna her şeyi göze alan dinsiz komünistler tarafından düşman ilan edilmişken, beşbinden fazla canımızı Ülkücüler olarak Türkiye için feda yolda yürümeye devam ediyoruz.

Biz Ülkü uğruna yollara dökülmüş bu uğurda komünistlerin hedef tahtası olmuş, bu uğurda istenen cansa çekinmeden vermiş bir hareket olarak, ülkemizi canımız pahasına sevdiğimizi herkese, cümle aleme gösterdik. Bu uğurda seve seve canımızı verdik, bu uğurda canını veren tüm kardeşlerimiz vatan için Allah uğruna şehit olurlarken hiç biri dünya menfaati gözetmemiştir. Bunun bilincinde olan genç Ülkücüler Milliyetçi Hareketin ne ifade ettiğini bilerek bu yolda yürümeye devam etmektedirler. Yolumuzda ne kadar taş olsa da, ne kadar engebe ne kadar yılan çıyan olsa da Allah'ın izniyle hepsini aşmaya hazırız. Bunun için yemin ettik. Allah'ın izniyle önce Türkiye dedik ona göre herkes ayağını denk alsın.

Bu minvalde Vatanı,bayrağı,ezanı ,Türk Milletinin refahı ve davası İçin gençliğini taş medreselerde(Ceza evinde)feda eden Bu güne kadar Türk Milletinin muasırlaşması adına çaba gösteren Milliyetçi Hareket Partisinin çizgisinden bu güne kadar sapmamış

80 öncesi Taşova Ülkü Ocakları Başkanı

Şimdi ise Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu  Üyesi Mehmet SARI Beyfendiyi Milletvekili olma sürecinde canı gönülden destekliyorum.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Kadim Kentin Yeni Kültür Rotası: Sofular..  
  31 Mart Gecesi Zaferi Birlikte Kutlayacağız..  
  Bakan Ersoy, Amasya Müzelerini Ziyaret Etti..  
  Telefonla veya Mesajla Para Talep Edenlere İt..  
  Başkan Özdemir ve AK Parti Teşkilatından Neza..  
  Umreye gidenleri dualarla uğurladık..  
  Bakan Ersoy, Turizm Sektörü Temsilcileri ile ..  
  534 Yıllık Cami Yeniden İbadete Açıldı..  
  Kültür ve Turizm Bakanı Valiliği Ziyaret Etti..  
  Bakan Ersoy’dan Belediye Başkanlığına Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.