19 Mart 2019 - Salı / 11:44
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Saadet Partisi Amasya İl Başkanlığı milletvekili adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Amasya İl Binasında milletvekili adaylarını tanıttı. Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, 5 Aday adayının olduğunu ve bu ..
Bu haber 10 ay önce eklenmiş

Saadet Partisi Amasya İl Binasında milletvekili adaylarını tanıttı. Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, 5 Aday adayının olduğunu ve bu aday adaylarını Ankara’ya göndererek, sürecin tamamlandığını söyledi.

Saadet Partisinin Amasya Milletvekili adayları; Birinci sırada Avukat Mahmut Çakar,  ikinci sırada Emekli Binbaşı Levent Şenol ve üçüncü sırada elektrik Teknikeri Numan Yüksel oldu.

Ramazan ayının da insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini dileyen İl Başkanı Cevher: “her ramazan ve bayram da olduğu gibi Siyonizm’in her hangi bir İslam ülkesine saldırısına ve katliamına maruz kalıyoruz. Bu saldırıları yapan İsrail’i lanetle kınıyor, bunun işbirlikçisi ve destekçisi olan ülke ve rejimleri de lanetliyoruz” dedi.

Hükümetin bu tür katliamları kınamasının yetersiz olduğunu söyleyen Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher: “İsrail’i Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD)  ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütüne (NATO) girmesini sağlayan AKP Hükümeti, İsrail’in güvenliğini sağlayan yine AKP Hükümeti, neden Irak ve Suriye’nin işgalinde AKP Hükümeti ön ayak olmuştur ABD’ye ve batılılara, ülkemizin sorunlarını biz biliyoruz Milli Görüş olarak, nedir bu sorunlar. En önemlisi kutuplaşma. Kutuplaşmadan dolayı ülkemizde barış sağlanamıyor, çünkü bu zihniyetler kutuplaşmayı artırıyor, gerginliği çoğaltıyor, neden: birisi sağcı, birisi solcu, halkımızı bu şekilde kamplaştırmaya çalıştılar. 80’den önce birbirimizi yedik ama Allaha şükür ki iç harp çıkmadı”

Yine bu zihniyetlerin Alevi, Sünni, kürt, Türk kavgalarını çıkartmaya çalıştılar diyen Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher: “biz parlamentodayken bunlara mani oluyorduk. Olmamasını sağlıyorduk. Yani bu zihniyetler mütemadiyen kavga çıkartmaya çalışıyorlar. En önemli hadise de bu geçirdiğimiz referandum sürecinde diyelim ki biz onların getirdiği anayasa değişikliğine hayır diyecek olduk, hatta hayır demedik önce, biz bu haliyle bu anayasa değişikliğine evet diyemeyiz dedik. Peki bu hayır anlamına gelmiyor mu, hayır anlamına geliyor ama şu şu şu değişiklikleri yaparsanız belki evet diyebiliriz dedik. İlk planda hayır demedik” dedi.

Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, aday adaylık sürecini tamamlayarak, adaylık sürecine geçtiklerini söyleyerek: “Amasya’nın dört bir köşesinde bütün teşkilatlarımızla çalışıyoruz. Bu seçimle ülkemiz saadet partisi ile milli görüş ile bolluk, bereket, huzur ve içinde bulunduğumuz yakın komşularımız ve ortadoğudaki savaşları, zulümleri sona erdireceğiz diye konuştu.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Amasya Milli Gelirini Tam 10 Kat Arttırdı..  
  Garnizon Şehitliğinde Tören Gerçekleştirildi..  
  Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl Dönümü Programı..  
  Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Veril..  
  Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları..  
  CAMCI, Çanakkale Zaferi, Bizim İçin Güven, İş..  
  Bakan’dan Valiliğe Ziyaret..  
  Emniyet Teşkilatına Taze Kan Bekçiler Görevde..  
  Kontrol Noktalarına “Türk Evleri” Mimarisi..  
  Çanakkale Zaferi Dolayısıyla Şehitlerimiz İçi..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.