24 Ocak 2019 - Perşembe / 09:00
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

MHP Amasya milletvekili adaylarını tanıttı

Amasya MHP İl Başkanı Erhan Demir, 21.05.2018 Pazartesi günü parti binasında saat: 14.00’te bir basın toplantısı yaparak milletvekili adaylarını tanıt..
Bu haber 8 ay önce eklenmiş

Amasya MHP İl Başkanı Erhan Demir, 21.05.2018 Pazartesi günü parti binasında saat: 14.00’te bir basın toplantısı yaparak milletvekili adaylarını tanıttı.

Erhan Demir, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için MHP olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Allah’ın izniyle MHP Amasya’dan milletvekili çıkaracaktır” dedi.

Daha sonra MHP milletvekili adayı Ergani Canbolat (emekli asker), Murat Suşehirli (esnaf) ve Kadir Kutay Samsun (Makine Mühendisi) kendilerini tanıttılar.

Amasya 1.sıra milletvekili adayı Makine Mühendisi Kadir Kutay Samsun;

BU ŞEHRİN DERTLERİNİ BİZ BİLİRİZ , BİZ BU HALKIN İÇİNDENİZ

Kıymetli Amasyalı Hemşerilerim; Yıllardır Özlemini Birlikte Çektiğimiz, Amasya Da Doğmuş Amasya Da Yaşayan Bir Vekil Özlemini Bu Sefer Hep Birlikte Gidereceğiz.7500 Yıllık Geçmişe Sahip Olan Amasya’mız, Osmanlı Devleti Döneminde 12 Şehzadenin Sancakbeyliği Yaptığı Ve 183 Yıl Boyunca Osmanlı Devletini Yöneten 6 Padişahın Yetiştiği Bu Mübarek Topraklara Artık Sahip Çıkıp,

Şehrimizin Manevi Havasına Helal Getirmeden, Yıllardır Sürdürülen Başarısız Politiklara Bir Son Verip, Genç İşsizliğinin Sanki Amasya’mızın Kaderi Gibi Gösterilmesinin Önüne Geçeceğiz.

Yıllardır Turizm Şehri Olarak Dillendirilen Amasyamızın, Artık Hakettiği Şekilde Tüm Yurdumuzda Adının Duyulmasını Sağlamak Bizim Boynumuzun Borcudur.

Ancak Bunları Yaparken ; Yine Ve Bir Kez Daha İfade Ediyorum , Ülkemizde Suç Oranının En Düşük Olduğu Şehirlerden Birisi Olan Amasyamızın Manevi Havasına Asla Zarar Getirilmesine Müsaade Etmeyeden , Doğru Hamlelerle Amasyamızı Kalkındıracağız.

Bu Şehrin Dertlerini Biz Biliriz , Bu Şehrin Sokaklarını Biz Biliriz , Memidede Mezarlığı Kenarındaki Badem Ağaçları Da Bizden Sorulur , Kurşunlu Mahallesinin Hayriye Halası Da ,

Bahçeleriçi Mahallesindeki Vatandaşımızın Derdini De Biz Biliriz , Sofular Mahallesinin Taş Kaldırımlarını Bizlere Sorsunlar , Gökmedrese Mahallesi Doğduğum Mahallem , İstasyon Caddesi Çocukluğum , Hacılarmeydanı Gençliğimdir Benim , Yüzevler Mahallesi Ticaret Yaptığım Yerdir , İhsaniye Dostlarımızla Doludur , Şeyhcui , Akbilek , Kirazlıdere De Ayak Basmadığımız Yer Yoktur.

Merzifonun Tavşan Dağı Da Bize Emanettir .

Gümüşhacıköyün Kabaoğuz Yaylaları Da, Suluovanın Yedikırı Da Bize Emanettir, Taşovanın Boğalı Yaylası Da, Hamamözü Tarihi De Bizimdir, Göynüceğin Alan Köyü De, Bu Şehri; Biz Biliriz..

Gelin , 24 Haziranda , Kutsal Emanet Olarak Gördüğümüz Amasyanın Vekaletini Bize Verin , Hep Birlikte Güçlü Türkiye Yolunda 2023 Ve 2071 Hedeflerimize Birlikte Ulaşalım .

Sağolun Varolun , Cenab-ı Allah'a Emanet Olun..

ÖZGEÇMİŞİM

08.07.1983 Amasya Merkez Gökmedrese mahallesinde bir Kadir Gecesi doğmuşum. Adıyla geldi denilip ilk adı Kadir, Kutlu bir ayda doğdu denilip ikinci adı Kutay konulan, Aslı Nesli Amasyalı olup soyadı Samsun olan. Kadir Kutay SAMSUN’um. İlk, orta ve lise öğrenimimi Amasya’da tamamladım.

İlkokulu Yavuz Selim İlkokulunda, Ortaokulu Zübeyde Hanım Ortaokulunda okuyup, 2000 yılında Amasya Lisesi’nden mezun oldum.

Aynı sene Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünü kazandım.

2004 yılında Sakarya Üniversitesi’nden mezun olarak ‘Makina Mühendisi’ ünvanını aldım. 2004 yılında vatani görevimi yerine getirmek için başvurup, yedek subay eğitimimin ardından Asteğmen olarak Van Özalp’e görevlendirildim. 2005 yılının Kasım ayında vatani görevimi tamamladım.

2006 yılının Mart ayında bir firmada proje mühendisi olarak işe başlayıp,

2007 yılının Mayıs ayında Amasya’da önce Kutay Mühendislik adı altında kendime ait olan mühendislik bürosunu açtım.

Amasya’mıza doğalgazın gelişiyle 2007 yılının Eylül ayında Artuğ Mühendislik Ltd.Şti. ni kurdum.

3 Ocak 2008 de Makina Mühendisi olarak,  Amasya‘ da ilk doğalgaz kullanan binanın proje-taahhüt işlerini ve gaz açılışını yaparak Amasya’da bir ilke imza attım.

2008 yılında Makina Mühendisleri Odası Amasya İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi seçildim. Halen bu görevime devam etmekteyim.

2008 yılında evlenip, 2010 yılında doğan Hamza İhsan isimli bir evlat babasıyım. 2009 Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partimizden Belediye Meclis Üyesi Adayı olup, 2009-2011 yılları arasında Amasya Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptım. 15 Şubat 2015 tarihli kongrede Milliyetçi Hareket Partisi Amasya İl Başkanı seçildim. 25 Aralık 2015 te Taşova İlçemizde ilk doğalgaz kullanan binanın da proje-tesisat ve taahhüt işlerine imza atarak, Taşova‘da da bir ilke imza atmış bulunmaktayım.

31 Mayıs 2017 tarihinde 2.kez Milliyetçi Hareket Partisi Amasya İl Başkanı olarak seçildim.

7 Nisan 2018 tarihine kadar 1 dönem Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği yaptım.

26 Nisan 2018 tarihinde Muhterem Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ‘nin müsaadeleri ile İl Başkanlığı görevimden ayrılıp, 18 Mayıs 2018 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partimizden Amasya 1.sıra Milletvekili Adayı olarak huzurlarınızda bulunuyor olup, İÇİNİZDEN GELEN, İÇİNİZDE OLAN,

AMASYA ‘ DA DOĞMUŞ, AMASYA‘ DA OKUMUŞ, AMASYA‘ DA 11 YILDIR TİCARET YAPAN, AMASYA’DA KAZANIP, KAZANDIĞINI AMASYA’DA HARCAYAN, AMASYA ‘ DA YAŞAYAN, EVİ BARKI, İŞİ GÜCÜ, EŞİ DOSTU AKRABASI AMASYA’DA OLAN, SİZ GİBİ - SİZİN GİBİ,

CENNET YURDUMUZ TÜRKİYEMİZİN BAŞKA ŞEHİRLERDEN AMASYA’YA GELİP YERLEŞEN, BURADA İKAMET EDEN, BAŞTAĞCIMIZ MEMUR, İŞÇİ, EMEKLİLERİMİZ, TÜM VATANDAŞLARIMIZ GİBİ, SİZİNLE AYNI HAVAYI TENEFFÜS EDEN, BİR EVLADINIZ, BİR KARDEŞİNİZ, AMASYA NIN HAS ve ÖZ EVLADI OLARAK; Önce Dualarınıza, sonra destek ve oylarınıza talip olduğumu beyan ediyor saygı sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. SAĞOLUN VAR OLUN.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  “Yeni Nesil 112 Projesi”nin son durumunu ince..  
  AHİMDER Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanları Bu..  
  Yeni Doğanlara “Hemşehrilik Beratı”..  
  Amasya Genç Kızılay’dan “Sıfır Atık Projesi”..  
  Jandarmadan Kaçak İçki Operasyonu..  
  7. Geleneksel Kaz Tiridi Etkinliği Düzenlendi..  
  Amasya TSO Heyeti Türkiye Ekonomi Şurasına Ka..  
  Bölgenin En Büyük Camisinin Temeli Atıldı..  
  Hükümlülere Yarıyıl Tatilinde Kamu Hizmeti..  
  Başkan Özdemir, Vatani Göreve Hazırlanan Genç..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.