17 Temmuz 2019 - Çarçamba / 12:11
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

MHP Türkiye’nin sigortasıdır

Şuayip Ak: MHP liderimiz Devlet Bahçeli Türkiye 81 ilde “Askıda Ekmek” projesini başlattı...
Bu haber 11 ay önce eklenmiş

Şuayip Ak: MHP liderimiz Devlet Bahçeli Türkiye 81 ilde “Askıda Ekmek” projesini başlattı. Amasya MHP Merkez İlçe Başkanlığı olarak bizde destek veriyoruz.

Amasya MHP Merkez İlçe Başkanlığı 29.07.2018 Pazar günü Saray Künefe’de basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya; MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, MHP İl Genel Meclis Üyesi Mesut Ünal, MHP Basın Sorumlusu Halil Karadayı, Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Süren ile Amasya basını katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak yaptığı konuşmada; “İlçe Başkanlığına seçildiğimiz 04.02.2017 tarihinden bu tarihe kadar gerek yazılı gerek görsel basın ile olan yapıcı ve katkı sağlayıcı haberlerden, göstermiş oldukları anlayış ve tutumdan, Milliyetçi Hareket Partisinin Amasya’da yapmış olduğu faaliyetlerin hemşerilerimize ve Yüce Türk Milletine doğru şekilde aktarıldığı için basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür etmek için bu toplantıyı gerçekleştirdik, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin öncülüğünü yaptığı Askıda Ekmek projesini Merkez İlçe Başkanlığı olarak 1 Ağustos tarihi itibari ile Amasya’da hayata geçireceğiz ve Mahalle muhtarları ile görüşüp hangi mahallelerde daha çok yardıma ihtiyacı olan vatandaşımız varsa tespitlerinin yapılarak bu mahallelere ağırlık vermek sureti ile Amasya’nın bütün ekmek büfelerinde bu seferberliği başlatacağız. Kültürümüzün  yozlaştırıldığı bu dönemde yardıma muhtaç insanlarımıza temel ihtiyaç maddesi olan ekmekten başlayarak her konuda destek çıkmak için toplum olarak üstlenilmesi gereken bir görevdir, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk’ün örfünü ve adetini yaşatmak, toplumdaki kültür erozyonuna engel olmak için bu projenin önderliğini biz yapıyoruz,  hali vakti yerinde her vatan evladının bu projeye destek vermesini istiyoruz. İhtiyaç  sahibi insanlarımızın mağduriyetinin giderilmesi konusunda çok büyük mesafe katedileceğine inanıyoruz. Liderimizin ASKIDA EKMEK çağrısı 

bir yardım organizasyonundan çok daha öte bir anlam ifade ediyor.  Bu çağrı kurumaya yüz tutmuş "toplumsal dayanışma  ve paylaşma ruhuna" can suyu vermektir. Zira Paylaşmak ve birlikten güç almak  medeniyetimizin mayasında var.

Ekmek büfelerine yaptırdığımız Askıda Ekmek Vardır afişlerimiz dağıtılacak olup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu afişin olduğu bölümden ekmeğini alabilecektir. 

Merkez İlçe Başkanlığı olarak yapmayı planladığımız ve AR-GE çalışmaları bitmiş bir çok projemiz hali hazırda beklemektedir, hemşerilerimiz ilerleyen zamanda bu projelerimizi de görecek ve Amasya’da güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisinin varlığına şahitlik edecektir. Bize bu konuda destek veren ve cesaretlendiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyemiz Sn. Mehmet SARI Beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, MYK üyelerimiz ve Milletvekillerimiz ülkemizde de her konuda , her mağduriyette halkın sesi olacak ve üstüne düşeni eksiksiz yerine getirecektir” dedi.

MHP yerele en yakın partidir

MHP İl Genel Meclis Üyesi Mesut Ünal, yakın tarihte yapılacak yerel seçimler için MHP yerele en yakın ve iddialı bir partidir, dedi. Ünal; “Bizim liderimizin söylediklerini sağa sola çarpmadan ok gibi yapmaya çalışıyoruz. Yerel seçimlerde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin gösterdiği adayın arkasında olacağız. MHP Amasya’da Belediye Başkanlığı alacak potansiyele sahip bir partidir. MHP Türkiye’nin sigortasıdır” dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını MHP Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak ve İl Genel Meclis Üyesi Mesut Ünal cevaplandırdılar. Kahvaltı çok samimi bir ortam içerisinde geçti.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Amasya, Tek Ses, Tek Yürek Oldu..  
  Başkan Sarı: “Allah’ım Tüm Güvenlik Güçlerimi..  
  “Darbe Hasarı” Konulu Konferansa Verildi..  
  15 Temmuz Demokrasi ve Mili İrade Yürüyüşü Ya..  
  15 Temmuz 250 Şehidin Kanlarıyla Yazdığı Son ..  
  15 Temmuz Şehidi Erdem Diker’in Ailesine Ziya..  
  Amasya Altı Nokta Körler Derneğinden Ünal’a Z..  
  Yüzyılın İhaneti 15 Temmuz’u Unutmadık, Unutm..  
  Şehit Yakınları ve Gaziler Onuruna Yemek..  
  Başkan Sarı, Özyurt’u Acı Gününde Yalnız Bıra..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.