25 Mayıs 2019 - Cumartesi / 17:58
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

İsmail Kazan adaylığını açıkladı

Amasya Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kazan AK Parti İl Başkanlığına başvuruda bulunarak AK Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu. ..
Bu haber 6 ay önce eklenmiş

Amasya Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kazan AK Parti İl Başkanlığına başvuruda bulunarak AK Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu. Kazan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Adet üzere olduğu gibi size kısaca kendimden bahsetmek isterim. 1964 yılında Amasya’da doğdum. Kurşunlu Mahallesindenim. Bakırcılar çarşısı esnaflarından rahmetli Mustafa Kazan’ın oğluyum. Babam uzun yıllar Kurşunlu Mahallesi muhtarlığı da yapmıştı. İlkokulu şimdiki adı Zübeyde Hanım olan Üçler İlkokulunda okudum. Ortaokulu Amasya Lisesi orta kısmında tamamladıktan sonra Bursa Işıklar Askeri Lisesini kazandım. Üniversite öğrenimimi İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladım. İlk işim IGL-STFA 2. Boğaz Köprüsü Çevre Yolları Kağıthane-Hasdal şantiyesinde Köprülerde şantiye şefliği oldu. Daha sonra üniversite hocamın tavsiyesi ile o zamanki adıyla Başbakanlık Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığında Halkalı 1. Etap 4400 Konut inşaatı projesinde kontrol mühendisi olarak görev yaptım. Ağustos 1989 – Ocak 1993 arası Suluova’da İmar İşleri Müdürü olarak çalıştım. Ocak 1993-Haziran 1997 arası Amasya Köy Hizmetlerinde asfalt şefi olarak çalıştım. Bu arada 19 Mayıs Üniversitesi Amasya Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümünde mühendislik dersleri verdim. Haziran 1997 de geçtiğim Üniversitede Öğretim Görevlisi, İnşaat Programı Bölüm Başkanlığı ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı yaptım. Mart 2013 tarihinden beri de Amasya Belediyesinde Belediye Başkanımızla birlikte projelerin peşinden koşturduk.

Dünyanın ve coğrafyamızın içinde bulunduğu durum bellidir. Hepimiz biliyoruz ki mücadele sert geçmektedir ve görünen o ki daha da sertleşecektir. 3 Kasım 2002 seçimleriyle beraber ülkemizde yeni bir dönem başlamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın verdiği mücadele ortadadır. Kısa vadede 2023, uzun vadede 2071 için Lider hedef koymuştur. Bu hedeflere ulaşmak için çok çalışmak ve uyanık olmak gereği ortadır. 2023 yılına kadar ülkemizde başka bir seçim yoktur. İçte zafiyet gösteren ülkelerin uluslararası mücadelede başarı şansı da yoktur. Dolayısıyla Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın verdiği mücadeleye en büyük desteğimiz yüksek bir oy oranı ile başarıyı yakalamaktır.      

Adalet ve Kalkınma Partisi Belediyecilikte başarısını ispatlamış bir partidir. Sosyal ve teknik proje üretme anlamında bir sıkıntımız olmadığı gibi gerçekleştirme yüzdesi yüksek seviyelerdir. Ortak aklın ürettiği, tecrübe ehlinin tasdik ettiği sosyal ve teknik projelerin Amasyalı hemşerilerimizden hüsnü kabul ile destek bulacağı muhakkaktır. Yakın zamanda Amasya için gerekli gördüğümüz projelerimizi yapılabilirlik anlamında tartışıp ayrıntılı bir şekilde hemşerilerimizle paylaşacağız. Bugün ihtiyacımız olan şey aday adaylığı sürecinden başlayarak Ak Parti ailesini genişletmektir. Daha organize, daha proaktif, Amasya ile daha iç içe bir Belediye için Ak Partiden Amasya Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyor ve bütün Amasyalı hemşerilerimi Ak Parti saflarına davet ediyorum.


ETİKETLER : v

Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Amasya Şehitliği Ziyaret Edildi..  
  Orbay’dan Veda Ziyareti..  
  Söz Verilen Bilgisayar Yonca’ya Teslim Edildi..  
  Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar Veril..  
  Milli Mücadelenin 100. Yılında 100 Genç YEPAŞ..  
  Vali Varol’dan Başsağlığı Ziyareti..  
  “Süt İçiyorum Sağlıklı Büyüyorum"..  
  Haşim Hatipoğulları Güven Tazeledi..  
  Özgür-Der Amasya ve İHH Temsilciliği Gönüllül..  
  Posta Pulları Sağlık Sloganlarıyla Tasarlandı..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.