21 Haziran 2019 - Cuma / 00:26
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Yeşil Beyazlıların yeni Başkanı Metin Genç oldu

Hafta sonu yapılan Yeni Amasyaspor Olağanüstü Genel Kurulunda tek liste ile yarışa giren Metin Genç katılan üyelerin oylarını alarak yeşil beyazlıları..
Bu haber 6 ay önce eklenmiş

Hafta sonu yapılan Yeni Amasyaspor Olağanüstü Genel Kurulunda tek liste ile yarışa giren Metin Genç katılan üyelerin oylarını alarak yeşil beyazlıların yeni başkanı oldu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında geçmiş dönemin faaliyet, gelir gider hesapları okunarak ibra edildi.

Daha sonra geçilen seçimlerde tek liste ile yarışa giren işadamı Metin Genç Yeni Amasyaspor’un başkanlığına seçilirken yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil: Metin Genç (Başkan), Toprak Arslan Sonar, Erkan İnce, Murat Yılmazer, Fikret Ruhi Cömert, İsmail Aktaş, Gökhan Şenbaş, Turan Kunt, Kürşat Kavlak, Eren Örs, Berat Bal, Mehmet Akif Ergen, Aykut Gören, Mahmut Sami Özen, Ümit Gür.

Yönetim Kurulu Yedek: Saffet Genç, İsmail Çelebi, Barış Güz, Kamil Gündüz, Hasan Sonar, Muhammed İzzet Dursun, Ömer Böğürcü, Emirhan Bala, Metin Özen, Hakan Deniz, Serhat Kavlak, Volkan Önder, Ömer Taşova, İhsan Yalçın, Adil Yolcu.

Denetim Kurulu Asil: İbrahim Kurt (Başkan), İbrahim Çelik, Musa Güneş.

Denetim Kurulu Yedek: Deniz Uygun, Kamil Demirel, Cem Sözcü

Kulüp Başkanlığına seçilen Metin Genç üyelere hitaben bir konuşma yaparak, geçmişte büyük başarılara imza atan kulübün amatör ligde yer almasının bütün Amasyalılar’ı derinden üzdüğünü ifade etti.

Taraftara şampiyonluğu hediye etmenin boyunlarının borcu olduğunu da söyleyen Metin Genç; “Şampiyonluk ateşiyle yanan tüm taraftarlarımıza hak edilen zaferi hediye etmek boynumuzun borcudur. Yeni Amasyaspor sevdalıları olarak bu renklere gönül vermiş bizler kalıcı başarılar arzuluyor isek kenetlenmeliyiz. Bu mücadeleyi birlikte vermeliyiz. Önümüzdeki tabloya baktığımızda işimiz çok zor gibi gözükebilir, ama bu tablo bizleri korkutmuyor. Korkmama nedenimiz ise Yeni Amasyaspor taraftarları bize güveniyor ve başarılı olacağımız inanıyor. Sayın Amasya Valimiz ve Sayın Belediye Başkanımız biliyoruz ki bizlerin her daim yanında yer alacaktır. Bu bizler için inanılmaz bir güçtür. Bize her daim maddi ve manevi anlamda desteklerini esirgememe sözünü veren kıymetli işadamlarıdır. Yeni Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımla birlikte yapmak istediklerimizden sadece birkaçını sizlerle paylaşmak istiyorum başarıların olağanüstü bütçelerle değil akıllı seçimlerle gerçekleşeceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla tecrübeli teknik ekip ve güçlü bir kadroyla şampiyonluk hedefliyoruz. Yeni Amasyaspor Kulübümüzün lisanlı ürünlerinin satışı için “store” projemizi hızlı bir şekilde aktif hale getireceğiz. Taraftarlarımız her şeyimiz. Tribünlerimizde küfür ve hakaretin yok olması bütün Amasyalının ortak beklentisidir. Bu tarz çirkin olayların önünde kararlı ve yaptırım uygulayıcı bir duruş göstererek maçlarımıza ailecek gelmek isteyen taraftarlarımızın gönül rahatlığı ile izlemelerini sağlayacağız. Gerek içerde gerek dışarıda deplasmanda olan tüm maçlarımızda fair play ruhu ile hareket edeceğiz. sayın protokol sayın üyeler ve Yeni Amasyaspor sevdalıları; bu onurlu görevde bizleri yalnız bırakmayacağınızı biliyorum. Bizden önce kulübümüze emek veren yönetim kurulundaki arkadaşlara teşekkür ediyor Yönetim Kurulum adına hepinizi saygı sevgiyle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Yeşilırmak Havzası Paydaş Toplantısı..  
  Başkan Sarı TKB Meclis 2’inci Başkan Vekili S..  
  Festival Kapsamında Kiraz Teşvik Yarışması Ge..  
  Başkan Sarı ve Eşine Anlamlı Hediye..  
  Merkez Komutanı Bor’dan Başkan Sarı’ya Ziyare..  
  OKA’dan 34 Milyon TL..  
  Genel Başkan Yardımcısı Özçelik’ten Başkan Sa..  
  İlçeler 100. Yıl Dönümü Coşkusuna Renk Kattıl..  
  Muhammed Mursi İçin Cenaze Namazı Kılındı..  
  Bakan Yardımcısı Tunç’tan Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.