21 Haziran 2019 - Cuma / 00:31
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

İl Başkanı Mehmet Ünek: Belediyecilik AK Partinin işidir

AK Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği 24.12.2018 Pazartesi akşamı düzenlendi...
Bu haber 5 ay önce eklenmiş

AK Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği 24.12.2018 Pazartesi akşamı düzenlendi.

Düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Topçu, AK Parti Millet Vekilleri Levent Karahocagil, Hasan Çilez, AK Parti Amasya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cafer Özdemir, İlçe Belediye Başkanları ve AK Parti Teşkilatı üyeleri katıldı.

Birlik ve beraberlik yemeğinde AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek açılış konuşmasında; “Hepinizin bildiği gibi çok önemli bir seçime doğru hızla gidiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız 14 seçim yaptık diyor. Tabii ki son yaptığımız seçimi iki seçim olarak saydığımızda evet doğrudur. Ama bizim teşkilatlarımızla birlikte aynı tarihte gittiğimiz 13 seçim var ve hamdolsun ki bu 13 seçimi Amasya’mızda da tüm Türkiye’mizde de olduğu gibi hep birlikte çalışarak kazandık.

Bu bir yerel seçim hepinizin bildiği gibi 24 Haziran’da genel seçim yaptık ve tekrar mecliste belki çoğunluğu tek başına sağlayamadık ama yeni hükümet sistemiyle beraber Cumhurbaşkanımızı tekrar seçtirmeyi başardık, amacımıza ulaştık. Artık kararlar daha hızlı bir şekilde alınmakta, devletin her kademesi çok daha hızlı yürümekte. İnşallah yeni yapılan değişiklerle beraber önümüzde her türlü saldırıya rağmen, biliyorsunuz 2014 yılında Gezi Olaylarıyla başlayan saldırılar hız kesmeden devam ediyor. En son 24 aralık seçiminden itibaren de ekonomik saldırılarla karşı karşıyayız. Ama ben inanıyorum ki Allah’ın izniyle hep beraber yan yana durarak bu engeli aşacağız. Bakınız yerel seçime gidiyoruz. Amasya özelinde bizim büyük avantajlarımız var. Amasya’da AK Parti Belediyeciliği Başkanımız Cafer Özdemir ile beraber gerçekten bütün tanımlamalarıyla birlikte ortaya konuldu. 2009’dan bugüne kadar Amasya’da yapılanları teşkilat kadememizdeki herkes çok iyi biliyor. Bizim bugüne kadar eksiğimiz belki de bu yapılanları gittiğimiz yerlerde hatırlatmamamız. Çok basit bir örnek vermek istiyorum. Bugün belediye imkanlarıyla tünel yapabilen tek belediyeyiz. İkinci bir belediye yok. Bunu çok değerli başkanımız Cafer Özdemir başarmıştır. Yerelde ne dedik? Bizim güçlü bir adayımız var. Her mahallede bir kültür evi dedi başkanımız hemen hemen bütün mahallelerde kültür evlerini kurduk. İnşallah önümüzdeki seçimi kazanmamız ile birlikte kalan mahallelerde de kültür evlerinin tamamlanacağına eminiz. Güçlü bir adayımız var 10 senedeki değişiklikler bunu ortaya koymuştur. Biz bu yerel seçimde isimler üzerinden gideceğiz. Tabii ki memleketimizde 24 Haziran seçimlerinden sonra bir ekonomik saldırılarla karşı karşıya kaldık. Ama yerelde isimler söz konusu. Belki bir genel seçim olsaydı sıkıntı yaşama ihtimalimiz olabilirdi. Ama yerele baktığımızda isimler öne çıkmakta ve Cafer Özdemir ismiyle biz bu seçimi fark atarak kazanacağız bundan hiç şüphem yok.

Amasya Belediye Başkan adayımız 81 il içerisinde 3. Dönem devam eden 2 ilden birisidir. Birisi Kırşehir birisi Amasya. Demek ki genel merkezimiz de Amasya’da yaptığı anketler, araştırmalar sonucunda başkanımızın yaptığı işleri görmüş ve başkanımızı tekrar aday olarak göstermiştir.  AK Parti belediyecilikte bir numaradır. Bizim genel başkanımız belediyecidir. Belediyecilik AK Partinin işidir. Belediyecilik bizim işimizdir. Biz Allah’ın izniyle rakiplerimize bakmaksızın yapılan hizmetleri ortaya koyarak inşallah hep beraber bu seçimi kazanacağız” dedi.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Yeşilırmak Havzası Paydaş Toplantısı..  
  Başkan Sarı TKB Meclis 2’inci Başkan Vekili S..  
  Festival Kapsamında Kiraz Teşvik Yarışması Ge..  
  Başkan Sarı ve Eşine Anlamlı Hediye..  
  Merkez Komutanı Bor’dan Başkan Sarı’ya Ziyare..  
  OKA’dan 34 Milyon TL..  
  Genel Başkan Yardımcısı Özçelik’ten Başkan Sa..  
  İlçeler 100. Yıl Dönümü Coşkusuna Renk Kattıl..  
  Muhammed Mursi İçin Cenaze Namazı Kılındı..  
  Bakan Yardımcısı Tunç’tan Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.