26 Şubat 2020 - Çarçamba / 10:42
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Karahocagil: Cafer Başkanımızı tekrar başkan seçeceğiz

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil mahalli seçimlerle ilgili açıklamada bulundu. ..
Bu haber 1 yıl önce eklenmiş

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil mahalli seçimlerle ilgili açıklamada bulundu. Karahocagil “İnşallah birliğimizi ve beraberliğimizi yine önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde gösteririz. 14 seçimdir ki galibiyetimize 15. galibiyeti de ilave ederiz inşallah. Değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başımızda olduğu müddetçe Allah'ın izniyle 15. seçimi de kazanacağımızdan eminim.

Recep Tayyip Erdoğan sadece bizler için değil, sadece Türkiye için değil tüm Türk alemi ve tüm İslam alemi için Rabbimizin gönderdiği bir liderdir var Rabbime şükrediyorum, Rabbim liderimize uzun ömürler versin. Bu önümüzdeki seçimlerde ses düzeni ve bayrak asma kullanılmayacak ama saha hakimiyetini sağlayabilmek için AK Partiye oy veren her evi özellikle kontrol edeceğim. Aldığınız bayrağı evinizin her köşesine asarsanız saha hakimiyetini sağlamış oluruz.

AK Partinin 3 Kasım 2002 seçimlerindeki seçim beyannamesindeki vaatlerinden birisi de Avrupa Birliği bizim olmasa olmazımız değil, ama her Türk

insanının AB'de yaşayan insanların yaşam standardına çıkarmak AK Partinin olmazsa olmazıydı. Bunun için de hükümetimiz bugüne kadar sosyal standardı yükseltmek için elinden geleni yaptı. Duble yollar, köprüler, hızlı trenler, alt geçitler, adliyeler saymakla bitiremeyeceğimiz insana hizmet için yapılan tüm bu hizmetler Türk insanının yaşam standardını yükseltmek içindi. Yurtdışındaki vatandaşlarımızın da bize söylediği; Türkiye'deki yaşam standartları Avrupa'dan ileri düzeyde.

Türk milleti dünyaya defalarca hükmetmiş bir millet. Bu hükmetme, dünyaya yön verme dediğimiz o devletler döneminde Türk Milleti silah gücüyle ülkeleri fethetmemiştir. Fakat emperyalistler, Siyonistler böyle değil, silah gücünü kullanmıştır. Bugün dünyadaki Müslümanların çektiği bu sıkıntılar bu kan, gözyaşı onların silah gücünden dolayı oluyor. O zaman gereken Türkiye'de savunma sanayisinin %100'e çıkarılmasıydı. 2002'de savunma sanayimiz %20'lerdeyken bugün %70'lerde. Yerli ve milli silahımız elbette sadece ülkemizi savunmak için değil aynı zamanda ülkeye döviz kazandıran bir üretim alanı. 2002'de savunma sanayinde ihracatımızdan elde ettiğimiz gelir 250 milyon dolar iken bugün 2 milyar dolar. 2002 ile 2018'i karşılaştırdığımızda her şey misli misline arttı. Ama üretimde geri kaldık. Rahmetli Turgut Özal döneminde bir özelleştirme başlatıldı. Özelleştirmedeki amaç devletin elini üretimden, fabrikalardan çekmekti. Aynı sistemi AK Parti olarak biz de devam ettirdik. Fakat sonuçtaki ekonomik saldırı bizim üretimdeki geri kalmışlığımız. Şu anda da hükümetimizin 2023'e kadarki projeleri üretime yönelik. 2023'te de inşallah üretimde de dünyanın en sayılı ülkeleri arasına gireceğiz.

Geçtiğimiz hafta bütçeyi çıkardık. Orada muhalefet partilerini daha iyi analiz etme imkanımız oldu. Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelmek gibi bir amacı yok. Milletvekili olarak mecliste görevimiz elbette ki kanun çıkarmak. Hangi konuda bir sıkıntı var ise o konuda kanun çıkarmak. Biz AK Parti olarak buna çalışırken CHP sadece kanunları nasıl engellerimin peşinde. Biz kanun çıkarmanın peşindeyiz onlar engellemenin peşinde. CHP önerge veriyor; falanca kanun maddesinin falanca satırındaki “yönetilmesi” kelimesinin “idare edilmesi” olarak değiştirilmesi, “görme engelli” kelimesinin “kör bireyler” olarak değiştirilmesi, “öğrenci” kelimesinin “talebe” olarak değiştirilmesi. Evet arkadaşlar onların aklı buna yetiyor. Kanun çıkaralım şu milleti rahatlatalım diye bir niyetleri yok. Ama tabii bu bizi rehavete düşürmeyecek. Yine 31 Martta onlardan daha çok çalışacağız. İlçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle gezeceğiz. Onlardan daha çok evlere girip daha çok el sıkacağız. Gerçekten 15 yıldır Amasya'mızda çok büyük projelere imza atmış Cafer Başkanımızı tekrar başkan seçeceğiz.

16 yıldır Amasya'da yapılan hizmetleri tamamıyla AK Parti'nin hizmeti olarak görüyorum. Belediyenin, özel idarenin, hükümetin yaptığı hizmetler kesinlikle AK Partinin yaptığı hizmetlerdir. Genel merkezimiz bize sadece ev ev gezin yaptığınız icraatları anlatın dedi. Bizler de yaptıklarımızı anlatacağız başka bir şeye gerek yok” dedi.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Araç Filosunu Güçlendiriyor..  
  Bakan Kasapoğlu Gençlerle Buluştu..  
  Doğum Yardımı Uygulaması..  
  Vali Dr. Osman Varol’a 31. Vergi Haftası Ziya..  
  Üç Aylar ve Regaib Kandili..  
  Camcı: Hocalı Katliamı Bir İnsanlık Suçu, Tar..  
  Yatırımlarımızı Güçlendireceğiz..  
  Kurt: Birlikte Daha Güçlüyüz..  
  Alkol Denetimi Uygulaması Gerçekleştirildi..  
  Gençlik ve Spor Bakanı Büyük Ağa’yı ziyaret e..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.