21 Haziran 2019 - Cuma / 01:02
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Kerem Camcı’dan, Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle öğlen yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya ge..
Bu haber 5 ay önce eklenmiş

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle öğlen yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Basın mensuplarının Günü’nü kutlayan Şube Başkanı Camcı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ”Amasya Eğitim Bir-Sen Şubesi olarak Amasya’mızda bulunan yerel ve ulusal gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak amacıyla bugün sendikamızda sizlerle beraber olmak istedik ve bir araya geldik.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar ve tebrik ederim. Adı üzerinde çalışan gazeteciler günü sizlerin görevlerinin ne kadar önemli olduğunu ve bununla beraber zorluk derecesine dikkat çekmek istedim. Tekrar gününüzü tebrik ederim. Bugün sizin gününüz sizlerle beraber olmaktan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Katıldığınızdan dolayı teşekkür ederim.

Eğitim Bir-Sen Amasya şubesi olarak bizim amacımız milli ve yerli menfaatler doğrultusunda toplumumuza, eğitim çalışanlarımıza, bulunduğumuz çevreye katkı sunabilmek. Sadece toplumumuzun gelişmesinde ve güçlenmesinde verimli olabilmek. Bu yöndeki çalışmalarımızla verimli olmayı amaçlıyoruz. Tabii ki Eğitim Bir-Sen bir eğitim sendikası. Eğitim çalışanlarının özlük, sosyal, mali haklarını savunmak bunlar bizim asli görevimiz ama biz sendika olarak bu asli görevimizin haricinde bunu aşarak çevremize, kurumlarımıza, Amasya’mıza sizlerin çalışma amacı doğrultusunda faydalı olabilmektir, bu amacı taşıyoruz. Örtüşen yanlarımız var. Sizlerin yapmış olduğu görev toplumsal alanda, topluma hizmet etme alanında bizlerin amacı da yaptığımız görev bağlamında topluma katkı sunabilmek, faydalı olabilmektir. Bu yönler itibariyle de çalışma amacımızın, alanımızın örtüştüğünü düşünüyorum. Eğitim Bir-Sen olarak bizlerin de sizlerin de bu toplumda yaşayan herkesin amacı bunlar bizim asli görevimiz ama, bu ülkenin gelişimi, güçlenmesi noktasında faaliyet yapabilmek. Bu faaliyetlere katkı sunabilmek de bir amacımız çalışma alanımız mevcut.

Tarih boyunca birçok meşakkatleri, badireleri atlatıp da dünya üzerinde her dönemde bazen fazla bazen eksik olarak dünya üzerinde belirleyici olmuş bir ülkeyiz. Bizim nihai hedefimizden biri de dünya üzerindeki belirleyici olması, bu belirleyicilikte rol oynaması ve bu manada güçlü olması için elimizden geleni yapma gayretimiz var. Bugünkü amacımız burada sizlerle bir arada olabilmek. Bugün de sizlerin hatırlanması. Yaptığınız görev gerçekten önemli. Toplumun evrilmesi, yönlendirilmesi anlamında basının görevi çok önemli hepimiz bunun bilincindeyiz. Tabii ki bunun zorlukları meşakkatleri olacaktır. Her görevin kendine özgü zorlukları mevcut ama biz insanlar yapı itibariyle dayanıklı ve her güçlüğü aşacak yapıdayız. Bu güçlükleri de hep beraber aşabilecek durumdayız. Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Yeşilırmak Havzası Paydaş Toplantısı..  
  Başkan Sarı TKB Meclis 2’inci Başkan Vekili S..  
  Festival Kapsamında Kiraz Teşvik Yarışması Ge..  
  Başkan Sarı ve Eşine Anlamlı Hediye..  
  Merkez Komutanı Bor’dan Başkan Sarı’ya Ziyare..  
  OKA’dan 34 Milyon TL..  
  Genel Başkan Yardımcısı Özçelik’ten Başkan Sa..  
  İlçeler 100. Yıl Dönümü Coşkusuna Renk Kattıl..  
  Muhammed Mursi İçin Cenaze Namazı Kılındı..  
  Bakan Yardımcısı Tunç’tan Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.