21 Ağustos 2019 - Çarçamba / 13:10
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Ünek: Cafer Özdemir Amasya’da Bir Markadır

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 04.02.2019 Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasında 2002 yılından bugüne kadar 13 seçim ..
Bu haber 6 ay önce eklenmiş

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 04.02.2019 Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasında 2002 yılından bugüne kadar 13 seçim geçirdiklerini ifade ederek, “2002 yılında başlamak üzere 13 tane seçimi hep birlikte geçirdik. Bu 13 seçimin 13’ünde de gerek Amasya gerekse ülkemizin genelinde büyük başarılara imza attık. Milletimizin desteğiyle beraber 17 yıldır milletimize hizmet etme şerefine nail olduk. İnşallah 14. Seçimimize doğru hızla gidiyoruz” dedi.

Muhalefet partilerinin yerel seçimi genel seçim havasına soktuklarını belirten AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Bu bir yerel seçim ama maalesef baktığımızda muhalefet cephesi bu yerel seçimi bir genel seçim havasına sokmak suretiyle ittifakın ve partimizin de oylarını düşürmek suretiyle 24 Haziran seçimlerini tartışmaya açma hevesi ve gayreti içinde olduklarını hep birlikte görüyoruz. Allah’ın izniyle milletimiz, seçmenimiz, Amasyalı hemşerimiz buna izin vermeyecektir, buna bütün kalbimizle inanıyoruz. Yerel seçim olması hasebiyle biz AK Parti olarak Amasya’daki merkez ve 7 ilçemizle gerçekten çok güçlü adaylarla milletimizin karşısına Amasyalı hemşerilerimizin karşısına çıktık. Şunu net bir şekilde görüyoruz, tüm ilçelerimizi geziyoruz yaptığımız seçim çalışmalarında şunu görüyoruz; adaylarımız milletimiz tarafından bağrına basılıyor ve büyük bir takdir topluyor. Özellikle bir çok ilçemiz ve merkezimizde mevcut belediye başkanlarımızın aday olması milletimiz tarafından sevinçle karşılanmış vaziyette” dedi.

ADAY TANITIMI 19 ŞUBAT’TA

Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in Amasya’da bir marka olduğunu söyleyen İl Başkanı Mehmet Ünek, “Amasya merkezde Belediye Başkanımız 10 yıldır ortaya koyduğu performansla tüm hemşerilerimizin zaten gönlünü kazanmış durumda. Belediye Başkanımızın 10 yıldır yaptığı gönül belediyeciliği kavramından Sayın Cumhurbaşkanımızın da bahsetmesi bizim ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun göstergesi. Cafer Özdemir Amasya’da bir markadır. Belediyecilik AK Parti’nin işidir. Her zaman söyledik Amasya’da belediyecilik Cafer Özdemir’in işidir. Biz Cafer Özdemir ile 2009 yılında Amasya’da yola çıktığımızda kendisine Amasya’nın mimarı olacak demiştik. Gördüğünüz gibi Amasya’mızın da mimarı oldu. Sayın Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Amasyalı hemşerilerimiz kendisini seviyor ve takdir ediyor. Biz merkez dahil 7 ilçe ve bir belde de toplam 8 belediyeyi bu dönem Allah’ın izniyle alacağız. Bundan en ufak bir şüphemiz yok. Gümüşhacıköy ve Merzifon ziyaretlerimizde gördüğümüz şu oldu. Buraları da çok rahat bir şekilde alacağımızdan en ufak bir şüphemiz yok. Amasya merkezimizde ve diğer ilçelerimizde olduğu gibi oradaki adaylarımız da gerçekten çok güçlü adaylar. Tabii ki bu dönemin bir farkı var kampanya biraz erken başladı. Normalde biliyorsunuz yerel seçim kampanyaları, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri belli olduktan sonra başlar. 19 Şubat’tan sonra başlaması gereken kampanyamıza aday tanıtım toplantısından sonra hız vereceğiz” dedi.

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek açıklamasının devamında; “Esnafları gezdiğimiz zaman görüyoruz ki Cafer Başkanımıza müthiş bir ilgi var. Yaptıklarını insanlar ezberlemiş, bizim anlatmamıza gerek yok. Biz daha konuşmaya başlamadan tabiri caizse propaganda yapmaya başlamadan özellikle gençlerimizin başkanımıza büyük bir ilgisi ve sevgisi var. Başkanımızın yaptıklarının en çok farkında olan kitle gençlerimiz. Tünel, otopark, kültür merkezleri çok önemli ama şunu söyleyeyim birleşme açısından ırmak kenarındaki yapılan düzenlemeler, kafeler, sosyal eğlence ortamlarının açılması gençlerimizi çok mutlu etmiş. Bunu tamamen Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e bağlıyorlar ve başkanımızı çok seviyorlar. Allah’ın izniyle ustalık dönemimiz olan 3. Dönemde de Cafer Başkanımızla seçimleri rahat bir şekilde alacağımızı biliyoruz.

Rakiplerimiz var, rakiplerimiz olmazsa bu işin tadı olmaz bütün rakipler hepsi toplanıp gelse bizim adayımız ortada. Hepsini birden geçeceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Başkan Sarı’yı 4,5 Ayda 200 Bin Kişi Ziyaret ..  
  Acar’a TEMA Vakfından Ziyaret..  
  Şemsettin Dümen: Gelin Bir Memur Paketi Hazır..  
  İl Genel Meclisi Olağanüstü Toplantısı Gerçek..  
  Sultan 2. Beyazıt Han’ın Rölyefi Hediye Edild..  
  Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) Temmuz 2019..  
  Göynücek ve Hamamözü Malmüdürlükleri Otomasyo..  
  Amasya’mızın Münbit Toprakları Suya Kavuştu..  
  Rektör Elmacı’dan Başkan Sarı’ya ziyaret..  
  Başkan Sarı, Ergonaş Baba Festivalinde Hemşer..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.