30 Kasım 2020 - Pazartesi / 01:52
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

31 Mart Gecesi Zaferi Birlikte Kutlayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Aday ve proje tanıtım toplantısına katılan İstanbul Milletvekili Arzu Erdem burada salonu dolduran partililere hitab..
Bu haber 1 yıl önce eklenmiş

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Aday ve proje tanıtım toplantısına katılan İstanbul Milletvekili Arzu Erdem burada salonu dolduran partililere hitaben bir konuşma yaptı.

Salonun yarısının kadınlarla dolu olduğunu görmekten de büyük mutluluk duyduğunu ifade eden MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, “Görüyorum ki salonun yarısı kadınlarımızla dolu. Analarım, bacılarım, kardeşlerim iyi ki varsınız. Sizler Mehmet Sarı’yı ve Milliyetçi Hareketin üç hilalini Allah’ın izniyle Amasya’da dalgalandıracaksınız. Hak adalet olan Milliyetçi Hareketin buradaki zaferini Allah’ın izniyle oylarınızla taçlandıracaksınız. Oyumuz bizim vicdanımız, oyumuz bizim ferasetimiz, oyumuz bizim namusumuz sandığa giderken sadece herhangi bir partiye oy verir gibi oy vermeyeceğiz. Evet müddet, devlet diyen, bu bayrak hep dalgalansın diyen, ezanlar susmasın diye, devletimiz bölünmesin vatanımız bölünmesin diyen, üç hilali Allah’ın izniyle sizler hep birlikte mührünüzü vuracaksınız. Bu mühürle birlikte Mehmet Sarı ve diğer belediye başkan adaylarımız, teşkilatlarımızın da gayretleriyle beraber Allah’ın izniyle belediye başkanlığını alacaklardır” dedi.

Yerel seçimlerin önemine de değinen İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, “Yerel seçimlerin önemi çok büyük, yerel seçimlerde siz şehrinizi ehline emanet ediyorsunuz. Bu şehrin ehli, bu toprakların evladı, bu toprakların bağrından çıkmış ve bu topraklar için mücadele eden varını yoğunu bu anlamda seferber eden Mehmet Sarı’nındır Allah’ın izniyle. Bu salon her birinizden vicdan terazinizi ortaya koyduğunuzu gösteriyor. Görüyorum ki buradaki sevgi Amasya’nın ehline, buradaki sevgi Amasya’nın sahibine, buradaki sevgi Amasya’yı doğru yönetecek olan Mehmet Sarı ağabeyimize Allah’ın izniyle” dedi.

MHP’nin yerel iktidarında Mehmet Sarı’nın makam odasının olmayacağını söyleyen Erdem, “Amasya’da ittifak olmadığından dolayı burada Mehmet Sarı başta olmak üzere biz belediye başkanlıklarına Milliyetçi Hareket olarak üç hilalimizle talibiz ve Allah’ın izniyle alacağız. 31 Mart gecesi bu zaferi hep birlikte kutlayacağız. İnşallah bizler de burada olacağız. Bugün Belediye binasının yanından geçerken Mehmet Sarı ağabeyime dedim ki “Ağabey senin makam odanı gördüm”, o da dedi ki “Ben makam odası yapmayacağım, açacağım kapılarımı sedirleri koyacağım vatandaşımı oturtacağım” dedi. Ablalarım, kardeşlerim oturacak dedi. Ben hizmetkarım hizmetkarlık yapacağım burada dedi. Beni sokakta görecekler, beni evlerinde görecekler, nerede bir ihtiyaç varsa ben orada olacağım dedi. Dedim ki ağabey o zaman Amasya zaten bizim, çünkü Amasya evliyalar diyarı, efsaneler şehri, maneviyatın çok yüksek olduğu bir şehir ve biliyorum ki tüm analarımız tüm bacılarımız burada belki 10 bin kişi var dışarıdaki insanları saymıyorum bile. Dışarı çıktıkları andan itibaren bu çalışmayı dışarıda da sürdüreceklerdir. Buradaki oyumuzu Allah’ın izniyle ben yüksek seviyeye kadınlarımızla çekeceğiz. Ben inanıyorum ki kızlarımızın hepsi bunu arkadaşlarına da anlatacak. Mehmet Sarı’nın makam odası olmayacak. Mehmet Sarı’nın makam odası sizlerin odası olacak. Belediye sizlerin olacak” dedi.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Akıllı Şehir Yolculuğu Başladı..  
  Topyekün Mücadele Etmek Zorundayız..  
  Kasım Ayı 2. Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı..  
  Gazetelerde İmam Hatiplere Bakış 2019 Raporu ..  
  YEDAŞ, Ağır Kış Şartlarına Hazır..  
  Başbuğ’un Anısına Fotoğraf Sergisi..  
  Çocuk Koruma Kurulu Toplantısı Gerçekleşti..  
  Kadına Yönelik Şiddet Bir İnsan Hakkı İhlalid..  
  24 Kasım Öğretmenler Günü Anketinin Sonuçlar..  
  Sarı, Öğretmenlerle Birlikte Fidan Dikti..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Ünv. Eğitim Arş. Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.