25 Haziran 2019 - Salı / 21:30
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Kır: Demokrasi İçin, Adalet İçin Her Evden Oy İstiyoruz

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Strateji Propaganda Başkan Yardımcısı Yıldırım Görgen, İYİ Parti İl Başkanı Adnan Kır..
Bu haber 3 ay önce eklenmiş

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Strateji Propaganda Başkan Yardımcısı Yıldırım Görgen, İYİ Parti İl Başkanı Adnan Kır, CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, Amasya İYİ Parti ve CHP Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Serpil Saraçoğlu, CHP, İYİ Parti merkez ilçe başkanları, kadın kolları başkanları ve parti üyelerinin katılımı ile 23.03.2019 Cumartesi günü saat: 12.00’de İYİ Parti İl Başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

İYİ Parti İl Başkanı Adnan Kır konuşmasında; “Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı A.Serpil Saraçoğlu, İYİ Parti İl Genel Meclis Adayı Rumi Köse, İyi Parti Kurucular Kurulu Üyemiz Strateji Propaganda Başkan Yardımcısı Yıldırım Görgen, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı, İlçe Başkanı, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı ve Değerli Basın Mensupları.

Bilindiği üzere bir hafta sonra 31 Mart 2019 tarihinde mahalli idareler seçimi yapılacak. Biz millet İttifakına sonuna kadar bağlıyız bu konuda en ufak bir tavizimiz söz konusu değildir. İnşallah 31 Martta millet ittifakı adayı A. Serpil Saraçoğlu'nun öncülüğünde zafere ulaşacağız. Biz millet ittifakı olarak arkamızda ne iktidar gücü nede cepleri para dolu gücümüz var. Bizim sadece onurlu duruşumuz, insanlara hizmet aşkımız vardır. Amasya’da belediyeyi aldığımız da kimsenin kuşkusu olmasın etnik köken ayrımı, parti ayrımı yapılmaksızın her kesimi kucaklayıcı bir belediyecilik anlayışı güdeceğiz. Dün Cumhurbaşkanı Amasya’mıza gelmiştir. Amasya’mıza bir sürü yatırım yaptığını söylemiştir. Ne yazık ki dün gördüğümüz üzere 17 yılda yapılan yatırımlar Amasya’nın trafiğini çözememiştir. Amasya’nın adayı A. Serpil Saraçoğlu ile hazırlamış olduğumuz projeler ile bu sorunları bitireceğiz.

Bilindiği üzere genel merkezlerimizin il genel meclisinde ittifak istemedi partilerinden çıkmasını istedi. İl genel meclis adayımız Rumi Köse İl Özel İdare’den emeklidir. Köylerde uzun süre çalışmıştır. Her köyün ne sorunu var nasıl çözüm üreteceğini gayet iyi biliyor. İyi parti il genel meclisi olarak her evden en az bir oy istiyoruz. Amasya’da hizmet için, demokrasi için, adalet için her evden İYİ Parti il genel meclis adaylarımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Başkan Yardımcısı Yıldırım Görgen ise konuşmasında; “Başkanlık sistemine hayır diyen partiyiz. Türkiye’de iki ittifak var. Cumhur ittifakı ve millet ittifakı. İYİ Parti, CHP ile ittifak yaptı. Belediye Başkan adayımız ise Serpil Saraçoğlu’dur. Beka söylemini siyasi malzeme yapmak en büyük ihanettir. Seçimler son haftada şekilleniyor. 31 Mart seçimine 8 gün kaldı. Kurtuluş mücadelesinin 100.yılını 12 Haziran’da coşkulu bir şekilde kutlamalıyız. 15 yıldır festival sönük bir havada kutlandı. Bu şehirde doğdu, bu şehirde büyüdü, bu şehrin sokaklarını çok iyi bilen belediye başkan adayımız Serpil Saraçoğlu’dur. Amasya için çok iyi projeleri var” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Vali Varol’dan Teşekkür..  
  Başkan Sarı Ankara’dan Gelen Misafirlerini Ağ..  
  Yargıtay Üyeleri Boraboy Gölü Tabiat Parkında..  
  Özgün’den Başkan Sarı’ya Hayırlı Olsun Ziyare..  
  “Milli Mücadele Yolunda Amasya” Konulu Konfer..  
  Amasya Tamiminin 100. Yılı Kutlandı..  
  Milli İrade ve Milli İstiklal Konulu Panel Ve..  
  TBMM Başkanı Şentop, Cuma Namazının Ardından ..  
  Belediye Başkanı Sarı’ya Yargıtay’dan Ziyaret..  
  İş Sağlığı ve Güvenliği İlk Yardım Eğitimiyle..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.