25 Haziran 2019 - Salı / 21:27
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Demir: Yediden, Yetmişe Herkes “Mehmet Sarı” Diyor

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; Yaklaşık 125 gündür hiç durmadan gece gündüz, yağmur..
Bu haber 2 ay önce eklenmiş

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; Yaklaşık 125 gündür hiç durmadan gece gündüz, yağmur, kar demeden tüm teşkilatlarımızla il, ilçe, kadın kollarımız, Ülkü Ocaklarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş, bize inanmış arkadaşlarımızla çok çalışıyoruz ve hedefe kilitlendik. "Sefer bizim Zafer Allah'ındır" dedik.

Kapı kapı, sokak sokak, gezerek Amasya'da gönüllere girdik. Allah'a hamdü senalar olsun ki Amasya'nın gönlünü kazandık. Milliyetçi Hareket Partisi M.Y.K üyesi Amasya belediye başkan adayımız 2015 yılı milletvekilliği seçimlerinde M.H.P Amasya milletvekili seçilmiş fakat  yurt dışı oylarıyla milletvekilliği elinden alınan, gönlünü her zaman Amasya'ya hizmet etmeye adamış, gönüllerin vekili olarak Amasya halkının sevgisini, takdirini kazanmış Amasya sevdalısı sayın Mehmet SARI abimiz, sözünün eri yapacakları birbirinden kıymetli yatırımlar ve 2500 kişiye iş imkanı sağlayan projeleri ile Amasya'da ses getirdi.

Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi birilerini rahatsız etmiş olacak ki, kendilerine halkın ilgisi azalınca ne yapacaklarını, ne konuşacaklarını şaşırıp çareyi meydanlarda edep dışı konuşmalar yaparak, iftira dedikodu yaparak Amasya halkının oylarına talip oluyorlar.

Bizler Milliyetçi Hareket Partisi Amasya teşkilatları olarak bu çirkin siyaseti men ediyor bu tür provokatörlere pirim vermiyor ve şiddetle kınıyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli beyin teşkilatlara ilettiği talimatlarına harfiyen uyuyoruz.

Biz M.H.P Amasya teşkilatları olarak Yeni kapı ruhuna uyuyor ve ona göre hareket ediyoruz. Yeni kapı ruhuna uymayan zihniyet 15 Temmuzdan ders çıkaramamış aklın kırıntılarıdır.

Bu bir mahalli seçim, meydanlar er meydanı, halka hizmete talip olan çıkar konuşur.

Mevkisi olmayanlara laf düşmez, herkes haddini bilecek nereden geldiğini unutmayacak, ekmek yediği kapıyı bilecek.Bu tip fitne ve dedikoducularla daha fazla polemiğe girmek istemiyoruz.

Mevlana ne güzel söylemiş "Suskunluğum Asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye”

Seçimlere az bir zaman kaldı. Bizim derdimiz Amasya'ya hizmet, işsize iş, garib gurabanın sıkıntısını gidermek, derdine derman olmaktır ve onların hayır dualarını almaktır. Herkes işine baksın,bizim yapacak çok işimiz var. Gene Hz. Mevlana'nın sözüyle " Edep Ya Hu" diyorum.

31 Martta vereceğimiz karar çok önemli Milliyetçi Hareket Partisi Amasya belediye başkan adayımız M.Y.K üyemiz Sayın Mehmet Sarı başkanım Amasya'mızı işsizlikten, turizme hastanesinden sağlık ocağına 100 projeyle mega kent yapacak güçtedir. Sözü senettir. 31 Martta sandıklardan zaferle çıkacağız inşallah.    "Sefer bizim Zafer Allah'ındır." Saygılarımla.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Vali Varol’dan Teşekkür..  
  Başkan Sarı Ankara’dan Gelen Misafirlerini Ağ..  
  Yargıtay Üyeleri Boraboy Gölü Tabiat Parkında..  
  Özgün’den Başkan Sarı’ya Hayırlı Olsun Ziyare..  
  “Milli Mücadele Yolunda Amasya” Konulu Konfer..  
  Amasya Tamiminin 100. Yılı Kutlandı..  
  Milli İrade ve Milli İstiklal Konulu Panel Ve..  
  TBMM Başkanı Şentop, Cuma Namazının Ardından ..  
  Belediye Başkanı Sarı’ya Yargıtay’dan Ziyaret..  
  İş Sağlığı ve Güvenliği İlk Yardım Eğitimiyle..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.