11 Temmuz 2020 - Cumartesi / 04:46
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Tanıtıldı

AK Parti Amasya İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu üyelerinin tanıtım toplantısı yapıldı...
Bu haber 5 ay önce eklenmiş

AK Parti Amasya İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu üyelerinin tanıtım toplantısı yapıldı.

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada: “Kıymetli İlçe Başkanlarım, Değerli Belediye Başkanlarım, İl Kadın kolları ve İl Gençlik Kolları Başkanlarım, İl genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz, Kıymetli yol arkadaşlarım, Sayın basın mensupları,12 Aralık 2019 tarihinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Amasya Ak Parti İl Başkanlığı görevini şahsıma tevdi ettiği günden itibaren Genel Merkezimizin onayıyla Amasya Ak Parti Yönetim Kurulu üyelerimizi tanıtacağımız toplantımıza hepiniz hoş geldiniz.

Kıymetli hanımefendiler, beyefendiler! Konuşmalarıma başlamadan önce;26 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza, ayrıca;  İdlip'te şehit düşen Kahraman Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dilerim.

Avrupa Parlamentosunda bayrağımızı yırtan Yunanlı şerefsizi esef ve şiddetle kınıyorum.

Kıymetli misafirler. Bu hareketi, bu mücadeleyi omuzlamayı kendisine bir görev olarak gören kıymetli yol arkadaşlarıma selam olsun. Kuruluşundan bugüne kadar partimizin bayraktarlığını, sancaktarlığını, hizmetkârlığını yapmış, ahirete intikal etmiş her bir kardeşime Rabbim rahmet eylesin,

Onlardan Allah razı olsun.

Ak Partimizin kuruluş aşamasından bugüne tek gayesi ülkemize, milletimize hizmet etme şiarıyla yola çıkan ve ülkemizi 17 yıldır başarıyla yöneten Ak Parti hükümetlerinin, her birisi cumhuriyet tarihimize altın harflerle yazılan Ulaşım, sağlık, eğitim ve diğer bir çok alanlardaki icraatları saymakla bitmez.

Türkiye tarihinde kurumsal kimliğe sahip ilk ve tek parti olan Ak Parti, tüm vatandaşlarımıza, Ak Partimize gönül vermiş yol arkadaşlarımıza dürüst, ilkeli, seviyeli bir siyaset erdemi bilincini yerleştirmek amacıyla tüm teşkilatlarımızda siyaset akademisi eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Cumhurbaşkanımızın iç ve dış siyasetteki çalışmaları ülkemizin gündemde olmasını ve ülkemiz açısından sorunların çözümünde liderliğini her daim üstün becerisi marifetiyle ve zekasıyla ülke çıkarlarını ön plana tutan bir siyaset yürütmektedir. 

Kardeşlerim, çıktığımız bu Kutlu yolculukta Rabbim ayaklarımızı doğruluk üzerine sabit kılsın, bizi kibirden, hasetten, haksızlıktan, adaletsizlikten ve zulümden muhafaza eylesin.

Gece gündüz yılmadan, yorulmadan, bıkkınlık göstermeden, azim ve sebatla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 Genel Merkezimizin bildirmiş olduğu kongre takvimimiz başlamış olup bu süreçte ilçe kongrelerimizi ve il kongremizi yapacağız. Kongrelerimizin Amasya’mız ve partimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum diyen Başkan Kesmekaya:“Kıymetli misafirlerimiz değerli basın mensupları !

Tüm arkadaşlarımızla yürüteceğimiz görev aslında bir teşkilat nöbetidir. Bu görevi bizlerden önce layıkıyla yapan tüm başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize hizmet ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde; teslim aldığımız bu Kutlu emaneti, daha ileriye götürmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız. Bu minvalde mazlumun gözyaşının silinmesi, kardeşlik hukukunun yeniden tesisi ve siyasi nezaketin tekrar hayat bulması öncelikli amaçlarımızdır.

Rabbim mahcup etmesin. Bizim, görevde bulunduğumuz süreçte bunu layıkıyla yapmaya çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Değerli misafirlerimiz şimdi sizlere Tek millet, tek vatan, tek bayrak, tek devlet ülküsüyle yola çıkan yönetim kurulu üyelerimizi takdim etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

AMASYA AK PARTİ ASİL İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ;

İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Tarık Sezen, Erdin Güçyetmez, Ali Atmaca, Mehmet Tok, Erol Altınok, Fikri Gevrek, Mustafa Çiftçi, Ümit Pervane, Akif Kazancıoğlu,Nihat Derici, Selçuk Topçu, Hakkı Mesci, Soner Özarslan, Ekrem Toto, Ahmet Ergül Kaya, Emine Ünlü Fatih Atabay, İbrahim Çakar, Medine Kürkçü, Mesudiye Altun Gürlevik, Mustafa Şişman, Mükerrem Sümeyye Uyanık, Nurten Dilek Karalı, Onur Kurnaz, Semih Çanakçı, Sevim Çelik, Sündüz Bülbül, Vedat Biçak, Mehmet Yıldız

AMASYA AK PARTİ YEDEK İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ; Erdal Bağ, Gökhan Saz, Mustafa Yerlikaya, Halit Demirbaş, Hamza Çetin, Hasan Çanakçı, Hüseyin Akgül, İbrahim Ladiklioğlu, İbrahim Nergiz, Muammer Yaylacık, Nihat Öner, Selim Akarsu, Şükrü Öztürk, Yakup Sarıcalıoğlu, Yavuz Selim DizkırıcıYorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Başkan Sarı’ya Esnaftan Teşekkür..  
  Avukatlar 3 Dakikalık Alkışlı Eylem Yaptı..  
  Sanat Camiası Çalıştayda Bir Araya Geldi..  
  Suluova Kaymakamlığı’nı Ziyaret Ederek Brifin..  
  Mobil Hizmetten Amasyalılar Memnun..  
  Amasya’ya Dev Yatırım..  
  Ayvaz Kurbanını TD Vakfına Bağışladı..  
  Vali Mustafa Masatlı’dan Rektör Süleyman Elma..  
  Dış Ticaret İstatistikleri, Mayıs 2020..  
  Taşıyabildiğimiz Kadar Varsın..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.