19 Nisan 2019 - Cuma / 05:54
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Futbol Hakemlerinden Anlamlı Bir Gece

Sevilen, başarılı, aynı zamanda örnek bir kişiliğe sahip olan Ulusal Futbol Hakemimiz, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şube Başka..
Bu haber 7 yıl önce eklenmiş

Haber-Yorum: Aydın PELİTLİ

Sevilen, başarılı, aynı zamanda örnek bir kişiliğe sahip olan Ulusal Futbol Hakemimiz, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şube Başkanı Bilal KÖSEOĞLU, sık, sık düzenlediği ve hakemlerin spor camiası ile kaynaştığı gecelerden birine daha imza attı.

Sezon sonu toplantısına davet ettiği 22 yıldır yürüttüğü Futbol İl Temsilciliği görevini devreden Erdal GÖKALP ve daima hakemlerin ve kendisinin yanında olan ve her türlü desteği sağlayan Yeşilırmak Gazetesi Sahibi ve Hentbol İl Temsilcisi Murat KARADAYI’ya hizmetlerine yönelik verdiği plaketler ile güzel bir kadirşinaslık örneği daha sergiliyordu.

Geceye katılan, yine hakemlere sunduğu büyük tesis ve manevi destekle yanlarında olan Gençlik ve Spor İl müdürü Celalettin KAPÇAK uzun zamandır tanık olmadığım neşe ve mutluluğu ile hakemler için söylediği güzel sözlerini, yaşadığı bu gecenin güzelliği ile orada bulunan genç hakemlere ispat ediyor ve onların kendisine olan inancını pekiştiriyordu.

İyi şeyler yaptığımı düşünüyorum, bölgenin en başarılı ve profesyonel liglerde görev alan hakemlerimizle övünüyorum, 1 ay sonra ayrıldığımda gözüm arkada kalmayacak diyen KÖSEOĞLU’nu, bu sevinci hep beraber yaşıyoruz, inşallah bu başarılı grafik uzun senelere taşınır, 22 yıllık zor bir görevin son gecesinde sizlerle beraber olmak gerçekten büyük mutluluk diyerek içten destekliyordu Erdal GÖKALP.

Gecenin ayrı bir rengi de Merzifon’da futbolun bu başarılı çizgiye gelmesinde büyük emeği, fedakârlığı olan Ahmet ANKARA idi.

Gecenin sonun da  büyük yük yüklenen ise Hakem İbrahim KARAMAN’dı. KÖSEOĞLU veli hahtı olarak işaret ettiği ve orada bulunan herkesten destek istediği İbrahim KARAMAN’ın da omuzlarına büyük bir sorumluluk yüklüyordu. Bu gerçekten zor bir terazi, ancak genç yaşta ticari hayattaki tecrübesi ile KARAMAN bu teraziyi dengede tutacak güveni veriyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Celalettin KAPÇAK, sizlerin gösterdiği başarı, saygı ve sevgiyi aynen yansıtmak istiyorum. Bu futbol ailesi, yeni yapılanma içinde olan Yeni Amasyaspor’la yaşayacağı dayanışma ile inşallah futbolu ilimizde çok daha ileri hedefe taşıyacağımıza inanıyorum derken alkış alıyor, gecenin samimi havası üzerine yaşanan bu sıcak günlerde serinlik sağlıyordu.

Bilal KÖSEOĞLU’nun Amasya hakemliğine katkısı unutulmayacaktır. Geride bıraktığı arkadaşları bu bayrağı yere düşürmeden taşıyacaktır. Çünkü o örnek bir rol modeldi. Başardı ve gidiyor. Aynı başarı ve birlikteliği her gittiği yere taşıyacak ve kabul görecek bir kişiliğe sahip.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  “Tarım Şehr-i Amasya” Projeleri Tanıtıldı..  
  Vali Dr. Osman Varol, Gül Çocuk Evi’ni Ziyare..  
  Mevsimlik ve Gezici Tarım İşçileri İle İlgili..  
  Proje Hazırlıkları Bilgilendirme Toplantısı..  
  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Amasya TSO'..  
  Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor..  
  Sendikadan Eraslan’a Ziyaret..  
  “Türkiye Engelliler Meclisine Doğru” projesi ..  
  43’üncü Turizm Haftası Başladı..  
  Başkan Mehmet Sarı, Seçim Sonuçlarını Değerle..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.